نتایج جستجو برای عبارت :

فال روزانه پنجشنبه 23 خرداد 1398

لایسنس نود 32 پنجشنبه 28 آذر 98 لایسنس رایگان نود 32 پنجشنبه 28 آذر 98 نود 32 پنجشنبه 28 آذر 1398 کلید نود 32 پنجشنبه 28 آذر 1398 لایسنس نود32 98/9/28 جدیدترین سریال نود 32 98/9/28 کد جدید نود 32 98/9/28 سریال روزانه نود 32 پنجشنبه 28 آذر 98 آخرین کلید نود 32 پنجشنبه 28 آذر 98 سریال نامبر رایگان نود 32 پنجشنبه 28 آذر 98 بروز رسانی امروز نود 32 دانلود کلید فعال نود 32 سریال نود 32 اسمارت سکوریتی سکیوریتی کد لایسنس نود 32 1398/09/28 لایسنس نود 32 یکساله رایگان پنجشنبه 28 آذر 1398
ESET NOD32 & Smart securi
لایسنس نود 32 پنجشنبه 21 آذر 98 لایسنس رایگان نود 32 پنجشنبه 21 آذر 98 نود 32 پنجشنبه 21 آذر 1398 کلید نود 32 پنجشنبه 21 آذر 1398 لایسنس نود32 98/9/21 جدیدترین سریال نود 32 98/9/21 کد جدید نود 32 98/9/21 سریال روزانه نود 32 پنجشنبه 21 آذر 98 آخرین کلید نود 32 پنجشنبه 21 آذر 98 سریال نامبر رایگان نود 32 پنجشنبه 21 آذر 98 بروز رسانی امروز نود 32 دانلود کلید فعال نود 32 سریال نود 32 اسمارت سکوریتی سکیوریتی کد لایسنس نود 32 1398/09/21 لایسنس نود 32 یکساله رایگان پنجشنبه 21 آذر 1398
ESET NOD32 & Smart securi
لایسنس نود 32 پنجشنبه 7 آذر 98 لایسنس رایگان نود 32 پنجشنبه 7 آذر 98 نود 32 پنجشنبه 7 آذر 1398 کلید نود 32 پنجشنبه 7 آذر 1398 لایسنس نود32 98/9/7 جدیدترین سریال نود 32 98/9/7 کد جدید نود 32 98/9/7 سریال روزانه نود 32 پنجشنبه 7 آذر 98 آخرین کلید نود 32 پنجشنبه 7 آذر 98 سریال نامبر رایگان نود 32 پنجشنبه 7 آذر 98 بروز رسانی امروز نود 32 دانلود کلید فعال نود 32 سریال نود 32 اسمارت سکوریتی سکیوریتی کد لایسنس نود 32 1398/09/07 لایسنس نود 32 یکساله رایگان پنجشنبه 7 آذر 1398
ESET NOD32 & Smart security License
یوزرنیم و پسورد نود 32 پنجشنبه 7 آذر 98 یوزر پسورد نود32 98/9/7 نود32 98/9/7 یوزرنیم و پسورد نود32 پنجشنبه 7 آذر 1398 یوزرنیم و پسورد نود32 پنجشنبه 7 آذر 98 جدیدترین یوزرنیم و پسورد نود32 پنجشنبه 7 آذر 1398 یوزرنیم و پسورد جدید نود32 98/9/7 پنجشنبه 7 آذر 98 یوزر و پسورد روزانه نود32 پنجشنبه 7 آذر 98 آخرین یوزرنیم و پسورد نود32 پنجشنبه 7 آذر 1398 یوزر و پسورد رایگان نود32 پنجشنبه 7 آذر 98 یوزرنیم و پسورد امروز نود32 پنجشنبه 7 آذر 1398 دانلود یوزرنیم و پسورد نود32 اسمارت سکوریتی 1398/0
یوزرنیم و پسورد نود 32 پنجشنبه 28 آذر 98 یوزر پسورد نود32 98/9/28 نود32 98/9/28 یوزرنیم و پسورد نود32 پنجشنبه 28 آذر 1398 یوزرنیم و پسورد نود32 پنجشنبه 28 آذر 98 جدیدترین یوزرنیم و پسورد نود32 پنجشنبه 28 آذر 1398 یوزرنیم و پسورد جدید نود32 98/9/28 پنجشنبه 28 آذر 98 یوزر و پسورد روزانه نود32 پنجشنبه 28 آذر 98 آخرین یوزرنیم و پسورد نود32 پنجشنبه 28 آذر 1398 یوزر و پسورد رایگان نود32 پنجشنبه 28 آذر 98 یوزرنیم و پسورد امروز نود32 پنجشنبه 28 آذر 1398 دانلود یوزرنیم و پسورد نود32 اسمارت سکور
یوزرنیم و پسورد نود 32 پنجشنبه 21 آذر 98 یوزر پسورد نود32 98/9/21 نود32 98/9/21 یوزرنیم و پسورد نود32 پنجشنبه 21 آذر 1398 یوزرنیم و پسورد نود32 پنجشنبه 21 آذر 98 جدیدترین یوزرنیم و پسورد نود32 پنجشنبه 21 آذر 1398 یوزرنیم و پسورد جدید نود32 98/9/21 پنجشنبه 21 آذر 98 یوزر و پسورد روزانه نود32 پنجشنبه 21 آذر 98 آخرین یوزرنیم و پسورد نود32 پنجشنبه 21 آذر 1398 یوزر و پسورد رایگان نود32 پنجشنبه 21 آذر 98 یوزرنیم و پسورد امروز نود32 پنجشنبه 21 آذر 1398 دانلود یوزرنیم و پسورد نود32 اسمارت سکور
آپدیت نود 32 پنجشنبه 21 آذر 98 آپدیت نود32 پنجشنبه 21 آذر 98 اپدیت 98/9/21 نود32 آپدیت نود32 لایسنس آپدیت نود32 جدیدترین آپدیت نود32 پنجشنبه 21 آذر 98 آپدیت جدید نود32 آپدیت روزانه نود32 پنجشنبه 21 آذر 98 آخرین آپدیت نود32 95/7/29 آپدیت رایگان نود32 98/9/21 پنجشنبه 21 آذر 98 آپدیت امروز نود32 دانلود آپدیت نود32 پنجشنبه 21 آذر 98 سریال آپدیت آنتی ویروس نود32 پنجشنبه 21 آذر 98 کد آپدیت نود32 1398/09/21 آپدیت نود32 سه ماهه رایگان پنجشنبه 21 آذر 1398
ESET NOD32 & Smart Internet security Update 2019/12/12
Username: TRIAL-
آپدیت نود 32 پنجشنبه 28 آذر 98 آپدیت نود32 پنجشنبه 28 آذر 98 اپدیت 98/9/28 نود32 آپدیت نود32 لایسنس آپدیت نود32 جدیدترین آپدیت نود32 پنجشنبه 28 آذر 98 آپدیت جدید نود32 آپدیت روزانه نود32 پنجشنبه 28 آذر 98 آخرین آپدیت نود32 95/7/29 آپدیت رایگان نود32 98/9/28 پنجشنبه 28 آذر 98 آپدیت امروز نود32 دانلود آپدیت نود32 پنجشنبه 28 آذر 98 سریال آپدیت آنتی ویروس نود32 پنجشنبه 28 آذر 98 کد آپدیت نود32 1398/09/28 آپدیت نود32 سه ماهه رایگان پنجشنبه 28 آذر 1398
ESET NOD32 & Smart Internet security Update 2019/12/19
Username: TRIAL-
آپدیت نود 32 پنجشنبه 7 آذر 98 آپدیت نود32 پنجشنبه 7 آذر 98 اپدیت 98/9/7 نود32 آپدیت نود32 لایسنس آپدیت نود32 جدیدترین آپدیت نود32 پنجشنبه 7 آذر 98 آپدیت جدید نود32 آپدیت روزانه نود32 پنجشنبه 7 آذر 98 آخرین آپدیت نود32 95/7/29 آپدیت رایگان نود32 98/9/7 پنجشنبه 7 آذر 98 آپدیت امروز نود32 دانلود آپدیت نود32 پنجشنبه 7 آذر 98 سریال آپدیت آنتی ویروس نود32 پنجشنبه 7 آذر 98 کد آپدیت نود32 1398/09/07 آپدیت نود32 سه ماهه رایگان پنجشنبه 7 آذر 1398
ESET NOD32 & Smart Internet security Update 2019/11/28
Username: TRIAL-0266898160
فال روزانه شنبه 7 فروردین 99 , فال 99/1/7 , فال فردا شنبه 7 فروردین 99 , فال روزانه شنبه 7 فروردین 99 , فال 7 فروردین 99 , فال روزانه 7 فروردین 99,فال روزانه 7/3/99 , فال امروز شنبه 7 فروردین 99,فال روز 7 فروردین 99,فال روز 7/3/99,فال شنبه 7 فروردین 99,فال روزانه,فال روز,فال,فال روزانه ماه تولد,فال روزانه برای متولدین ماه ها,طالع بینی روزانه شنبه 7 فروردین 99,طالع بینی شنبه 99/1/7,طالع بینی 7 فروردین 99,
فال روز پنج شنبه 7 فروردین 1399
فال روزانه پنجشنبه 7 فروردین 1399
فال روزانه 7 ف
عکس های جالب و دیدنی روز 22 خرداد 1398
برداشتن آب از دریاچه ای خشک شده در “چنای” هند/ رویترز
اتاق تخلیه استرس در نمایشگاه لوازم مصرفی برقی در شهر شانگهای چین/خبرگزاری فرانسه
عکس فارغ التحصیلی دانش آموزان مدرسه ای در “جیانگسو” چین
جنسیس جی 80 مدل 2018
استقبال از گردشگران اروپایی در بندر شهر کلمبو سریلانکا/ رویترز
بدون شرح
گاوبازی در مادرید اسپانیا/EPA
robeka robeka.ir تصاویر دیدنی تصاویرجالب تصاویرجالب و دیدنی روبکا عکس های جالب عکس های جالب و دیدنی عک
عکس های دیدنی و جالب 15 بازدید
گلف بازی در ساحل کالیفرنیا
زنان مسئول صندوق های رأی انتخابات ریاست جمهوری قزاقستان
فروشنده دوره‌گرد سیر و پیاز در شهر هاوانا کوبا/ خبرگزاری فرانسه
بدون شرح
یک طرفدار تیم ملی کریکت پاکستان در بازی این تیم مقابل استرالیا در جام جهانی کریکت در بریتانیا/ گتی ایمجز
بدون شرح
بازدید
“سوفی” با لقب سلطنتی “کنتس وِسِکس” همسر شاهزاده “ادوارد” از اعضای
خاندان سلطنتی بریتانیا از اردوگاه آوارگان سوری در دره “بقاع”
امروز چه اتفاقاتی در انتظار شما می باشد… فال روزانه خود را اینجا بخوانید
فال روزانه متولدین فروردین ماه
شما از خوشحالی روی پای خود بند نیستید و می‌خواهید کارهای عجیب و غریب انجام دهید. اما این اصلا اهمیتی ندارد!! شما با کارهای ناتمام زیادی روبرو شده اید و قادر نیستید از آنها فرار کنید. کاری نکنید که ناامیدی بهتان غلبه کند. این را هم بدانید که از کوره در رفتن نه دیگران را خوشحال تر می‌سازد و نه خودتان را!
ادامه مطلب
بنام خدا
گزارش جلسات دورهمی ارتباط
روز پنجشنبه 23 خرداد 98

روز
پنجشنبه 23 خرداد دو جلسه دورهمی ارتباط داشتیم که یکی از آنها محفلی و
فامیلی بود و دیگری جلسه آزاد دورهمی بود که ازطریق اطلاع رسانی ازطریق
کانال مثنوی ارواح عده ای از دوستداران علوم روحی در آن شرکت داشتند.
در
مورد جلسه اول که ساعت 14 تا 16 در خیابان آزادی تشکیل یافت، با دعوت یکی
از دوستداران به این جلسه رفتم که اعضای حاضر در آن عموما قوم و خویش و
دوستان خانوادگی میزبان جلسه بودند ک
بنام خدا
گزارش جلسات دورهمی ارتباط
روز پنجشنبه 23 خرداد 98

روز پنجشنبه 23 خرداد دو جلسه دورهمی ارتباط داشتیم که یکی از آنها محفلی و فامیلی بود و دیگری جلسه آزاد دورهمی بود که ازطریق اطلاع رسانی ازطریق کانال مثنوی ارواح عده ای از دوستداران علوم روحی در آن شرکت داشتند.
در مورد جلسه اول که ساعت 14 تا 16 در خیابان آزادی تشکیل یافت، با دعوت یکی از دوستداران به این جلسه رفتم که اعضای حاضر در آن عموما قوم و خویش و دوستان خانوادگی میزبان جلسه بودند که د
دانلود گلچین آهنگ های خرداد 98
بهترین آهنگ های خرداد ماه 1398 با کیفیت 320 منتشر شد
[ اختصاصی از شهر موزیک + آپدیت شده تا 11 خرداد ]

آهنگ های خرداد 98

سوپرایز این ماه پایگاه شهر موزیک برای شما
اینبار با بهترین آهنگ های جدید خرداد 98 به صورت یکجا
گلچینی از منتخب موزیک ها برتر و پربازدید خرداد ماه به صورت اختصاصی
دانلود با لینک مستقیم و کیفیت 320 به صورت یکجا و تکی
شهر موزیک رو بخاطر بسپارید و تا آخر همین ماه
با بهترین آهنگ های خرداد ماه در کنار ما باشید .
عکس های جالب و دیدنی روز 29 خرداد 1398 در روبکا مشاهده نمایید امیدوارم مورد توجهتون قرار بگیره.
خشک کردن یک نوع غذای خمیری ادویه‌دار در آگارتالا هند/ گتی ایمجز
تصاویر دیدنی
چهار زنبورخوار در روستایی در چین
تصاویر روز
عبور یک خرس قطبی در خیابانی در شهر صنعتی” نوریلسک” در منطقه سیبری روسیه/ رویترز
تصاویرجالب
شستشوی یک اسب در ساحل باریکه غزه
تصاویرجالب و دیدنی
مراسم آغاز رسمی کارزار انتخاباتی ترامپ برای انتخابات ریاست جمهوری 2020 آمریکا د
در انتظار پنجشنبه، حکایت این چند روز منه.
دارم سعی می کنم به این فکر نکنم که پنجشنبه وقتی تموم بشه، باز تا یه مدت زندگی روال عادی رو در پیش میگیره.
البته شاید اومدن نی نی جدید، که اوایل اردیبهشت میاد، کمی حال و هوای این روزا رو عوض کنه .. اسمش هم آریا. کاشکی موهاش فر باشه!
خرداد هم کم کم داره میره
به نظرم امسال خرداد نسبت به سالهای قبل خنک تر بود
پر بود از بارندگی های قشنگ
تگرگ وسط خرداد که دیگه حرف نداره
اصفهان امسال خرداد زاینده رود رو داشت... بارندگی های قشنگ عصر
خدا کنه تابستون هم همینجور خوب و عالی باشه و از گرما کلافه نشیم
طبق معمول پشت میزم مشغول انجام دادن کارها هستم
ادامه مطلب
سلام علیکمطاعاتتون قبول
به اولین روز از خرداد ماه 1398، خوش اومدید...
خردادی ها، تولدتون مبارک
به قول شاعر:
ماه خرداد بر تو فرخ بادآفرین باد بر مه خرداد
ماه خرداد سالها برای همه ما ماه استرس زائی بوده اما الان دیگه نه...تازه می بینم ماه قشنگیه(لبخند) البته به پای اردیبهشت که نمی رسه و البته هیچ ماهی، اردیبهشت نیست(لبخند)
ادامه مطلب

چهارشنبه ...
 بدجور دلم هوای بهراد رو کرده بود. از وقتی کلاسشو انداخته بود پنجشنبه صبح، من دیگه ندیدمش.
قبلا عصر پنجشنبه سر کلاس میومد ولی برنامه ش تغییر کرد.
اینقدر امروز دلتنگش شده بودم که قصد کردم فردا صبح برم آموزشگاه تا بتونم ببینمش. چند هفته ای میشه ندیدمش.
ادامه مطلب
نام: زندگی خصوصی او
امتیاز MDL: 8.6 از میانگین رای 9,248 نفر
ژانرها: خانوادگی، درام، دوستانه، زندگی، عاشقانه، کسب و کار، کمدی
شبکه: tvN
تعداد قسمت ها: 16
کشور: کره جنوبی
روزهای پخش: چهارشنبه, پنجشنبه
تاریخ پخش: ۲۱ فروردین ۱۳۹۸ - ۰۹ خرداد ۱۳۹۸
کارگردان: Hong Jong Chan
ادامه مطلب
نام: آخرین ماموریت فرشته: عشق
امتیاز MDL: 8.6 از میانگین رای 5,268 نفر
ژانرها: تراژدی، درام، عاشقانه، فانتزی، کمدی
شبکه: KBS2
تعداد قسمت ها: 32
روزهای پخش: چهارشنبه, پنجشنبه
تاریخ پخش: ۰۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۰ تیر ۱۳۹۸
کارگردان: Lee Jung Sub
ادامه مطلب
13 خرداد را جشن میگیرم خودم تنهایی 
با خیل ارزوهایی که در دلم کشته شدند امسال و دم نزدم
نگاه کودکان گرسنه را به لقمه ی غذا دیده اید؟ 
من همانطور به سیزده خرداد نگاه  میکنم
نمیتوانم برای داشتنش صبر کنم 
برای نفس کشیدن با ارامش نمیتوانم صبر کنم نمیتوانم صبر کنم 

فال روزانه پنجشنبه 23 خرداد 1398

فال
روز متولدین فروردین: امکان دارد که شما امروز حرفهایی را بزنید که واقعاً
قصد نداشتید آنها را به زبان بیاورید، اما هنگامی که شما این سخنان ناگفته
را آشکار می کنید، می خواهید که نسبت به همیشه ریسک پذیر تر باشید.
متأسفانه احتمال دارد که شما به آنچه می خواهید نرسید، مگر اینکه شما
دوباره برای این کار وقتی را اختصاص داده و به آرامی به این مورد بپردازید.
به یاد داشته باشید که این تنها راهبرد برای شماست، بناب

طالع‌بینی خرداد ماه 

فال و طالع بینی، فال خرداد ماه

طالع بینی فروردین ماهشاید دوست داشتن برای عده‌ای از متولدین این ماه ایجاد دردسر کند، بنابراین اگر می‌‌بینید که توانایی تحمل دردسرهای آن را ندارید، فراموشش کنید. احتمالا در راهی که پیش می‌‌روید، دچار مشکلاتی خواهید شد ولی زود قضاوت نکنید و زود از کوره در نروید که در نهایت، تحمل این مشکلات نتیجه‌بخش خواهد بود. نظرات شما در مورد اطرافیان و دوستان نزدیک‌تان تغییر خواهد کرد. شما ا
دفاع پروپوزال 12 خرداد 98 ساعت 11/30 - تا پنج شنبه  9 ام خرداد اعلام آمادگی بفرمایید و پروپوزال تایید شده توسط استاد راهنما را به اساتید داور ایمیل بفرمایید. 
بدیهی است بعد ار آن تاریخ پذیرفته نمی شود. 

داورها 
دکتر موسوی
دکتر خیرآبادی
بسمه تعالی

سلام عرض تعزیت ایام عزاداری آقا ابا عبدالله الحسین(ع)، به اطلاع می رسانیم طبق دستور فرماندهی محترم پایگاه بسیج شهید صادقی آذرخواران، برادر بسیجی آقای دهقانی؛ ان شاء الله از روز های آتی ، تصاویر و مستندات مربوط به سال های گذشته از طریق همین رسانه خدمت شما بسیجیان و بازدیدکنندگان گرامی تقدیم خواهد شد.
به این صورت که هر دو هفته، یک مرتبه؛ تعدادی از تصاویر قدیمی طبق برنامه ی زمانی که اطلاع رسانی خواهیم کرد، در این وبلاگ بارگذاری و
عکس های جالب و دیدنی روز 25 خرداد 1398 در سایت روبکا مشاهده نمایید
مهمانی سالانه کلاه در نیویورک/ خبرگزاری فرانسه
پرواز بالون ها در استان نوشهر، ترکیه
پرواز پرنده های نظامی توپولوف تو-160 و تو-22ام3 برفراز آسمان مسکو، روسیه
تویوتا جی تی 86 مدل 2019
فعالیت کشاورزان در مزرعه برنج- هفئی، چین
قایق‌های ماهیگیری در بندر کراچی پاکستان/ آسوشیتدپرس
دومین سالگرد حادثه آتش‌سوزی در برج “گرنفل” لندن/ گتی ایمجز
رونمایی از نخستین لباس پرنده ساخت کمپانی
✅شنبه ۱۸ خرداد چهارم ۱ از ساعت۸ تا۱۰ 
✔چهارم ۲ از ۱۰ تا ۱۲
✅یکشنبه ۱۹ خرداد ۸تا ۱۰  چهارم ۳ 
✔پنجم ۱ از ساعت ۱۰ تا ۱۲
✅دوشنبه ۲۰خرداد ۸ تا۱۰ پنجم ۲ 
✔ پنجم ۳ ساعت ۱۰ تا۱۲
✅ سه شنبه۲۱ خرداد ششم 
⭕جهت تحویل پرونده حضور ولی الزامی است...
جهت دریافت فایل اینجا کلیک کنید.حجم: 128 کیلوبایتتوضیحات: با سلام و خدا قوت خدمت همکاران ارجمند، فایل مربوط به شاخص های ارزیابی سه ماهه (فروردین-اردیبهشت و خرداد) 1398 خدمتتان ارسال می گردد. ضمناً در سایت همگام نیز بارگذاری شده است.
بسمه تعالی
(جدید)
سلام عرض تعزیت ایام عزاداری آقا ابا عبدالله الحسین(ع)، به اطلاع می رسانیم طبق دستور فرماندهی محترم پایگاه بسیج شهید صادقی آذرخواران، برادر بسیجی آقای دهقانی؛ ان شاء الله از روز های آتی ، تصاویر و مستندات مربوط به سال های گذشته از طریق همین رسانه خدمت شما بسیجیان و بازدیدکنندگان گرامی تقدیم خواهد شد.
به این صورت که هر دو هفته، یک مرتبه؛ تعدادی از تصاویر قدیمی طبق برنامه ی زمانی که اطلاع رسانی خواهیم کرد، در این وبلاگ بارگذ
بسمه تعالی

به این صورت که هر دو هفته، یک مرتبه؛ تعدادی از تصاویر قدیمی طبق برنامه ی زمانی که اطلاع رسانی خواهیم کرد، در این وبلاگ بارگذاری و
در هفته اخیر که پر از شهادت و فلان و اینا بود دوبار مهمونی رفتم:/
و خب از جمعه کلن ول کردم و هییییچییی درس نخوندم هیچی
پنجشنبه آزمون دارم و قد تشخیص خر از از گاو بلد نیست:|||
حالا 
اگه پنجشنبه رو خراب کنم
تقصیر خودمه یا اینکه خدا میخواسته تلافی این بزن برقصا رو در بیاره؟
ببینید من بهش خیلی فکر کردم گفتم اگه پنجشنبه نخوام برم که فقط یه دهن ازم سرویس میشه والدینمو راضی کنم،هفته بعدشم استاد دهنمو صاف میکنه که چرا نبودی
اگه ام برم باز خراب میکنم و با
همایش نظریه قانون اساسی کارل اشمیت، ۲۰ و ۲۱ خرداد ماه ۱۳۹۸ در پردیس فارابی دانشگاه تهران برگزار خواهد شد.
علاقه‌مندان به شرکت در این همایش می توانند تا تاریخ ۱۲ خرداد ۱۳۹۸ ازطریق رایانامه schmittconstheory@gmail.com اقدام به ثبت نام نمایند. به شرکت کنندگان، گواهی حضور در همایش اعطا خواهد شد.
همایش نظریه قانون اساسی کارل اشمیت، ۲۰ و ۲۱ خرداد ماه ۱۳۹۸ در پردیس فارابی دانشگاه تهران برگزار خواهد شد.
علاقه‌مندان به شرکت در این همایش می توانند تا تاریخ ۱۲ خرداد ۱۳۹۸ ازطریق رایانامه schmittconstheory@gmail.com اقدام به ثبت نام نمایند به شرکت کنندگان، گواهی حضور در همایش اعطا خواهد شد.
سوالات ریاضی هشتم خرداد ماه سال 98

دراین مطالب از وبلاگم براتون سوالات ریاضی هشتم خرداد ماه سال 98 رو آماده کردم میتوان در ادامه مطلب آن را دانلود کنید

جهت دانلود سوالات روی لینک زیر کلیک کنید

حجم 2.15 مگابایت

دانلود

امیدوارم که خوشتون اومده باشه
با توجه به فرارسیدن تعطیلات
پیش‌روی عید فطر و نیمه خرداد، پیش‌بینی فعالان بازار مسکن این است که در
خرداد ماه با افت قابل‌توجه معاملات روبرو شویم.

رشد ۱۲/۵ درصدی قیمت مسکن در اردیبهشت ماه سبب شده معاملات در روزهای سپری شده از خرداد ماه پرتعداد نباشد.
به گزارش تجارت‌نیوز، سامانه
اطلاعات
ادامه مطلب
ما به خرداد پر از حادثه عادت داریم...
خرداد ماه جان چه عجب!!! بالاخره تموم شدی.. مرسی.. اه...

تیرماه جان!!! آمدی که داغ دل تازه کنی به هزار و یک داغ آشکار و نهان... مادر داشتی آرزو می کردم به سوگت بنشیند که سوگ نشین توایم...
تیر ماه بی سرانجامی توی سیگار بهمنت باشد.... (با اندکی تحریف)
احتمال برگزاری آزمون استعدادهای درخشان بعد از ۱۵ خرداد
رئیس مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان:
برای اعلام زمان آزمون باید منتظر بمانیم تا ببینیم ستاد کرونا چه زمانی اجازه برگزاری آزمون را می‌دهد. پیش فرض ما این است که آزمون در خرداد ماه برگزار خواهد شد و امیدواریم تا آن زمان مشکل برطرف شود.
احتمالا آزمون مدارس استعدادهای درخشان بعد از ماه مبارک رمضان و تقریبا بعد از ۱۵ خرداد ماه برگزار خواهد شد.
از دیروز که نماینده گفت اسم‌هاتونو بدید برای گروهبندی بیمارستان ، یک کوهِ قند ، وسط شلوغی‌های دلم قدعلم کرده و هی قنده که داره آب میشه تو دلم ! به تقویم نگاه میکنم ، به پنجشنبه‌ها ، تاریخ اولین پنجشنبه رو حدس میزنم ، زل میزنم به‌اش و میگم : یعنی تو اون روزی هستی که قراره بعدها ، بگم همه چیز از اون روز شروع شد ؟ تو اون روزی هستی که من رو یک قدم به رویام نزدیک می‌کنه ؟ 
فال روزانه -1398

ماه تولد
فال روزانه -یکشنبه 21 بهمن 1397

فال روز متولدین فروردین: امروز گرفتگی کامل ماه در پنجمین خانه از
"احساسات عاشقانه" شما اتفاق افتاده است. اگر شما دارید تحت تاثیر عشق پیش
می‌روید باید محتاط و هوشیار باشید زیرا می‌بینید دیگران به دقت شما را زیر
نظر دارند.
ادامه مطلب
✅ خرداد ماه، آزمون استخدامی در نهاد ریاست جمهوری
ثبت‌نام در آزمون استخدامی در دستگاه‌های وابسته به نهاد ریاست جمهوری از پنجم خرداد آغاز می‌شود و تا ۱۱ خرداد از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور ادامه دارد.
هزینه این آزمون ۷۵ هزار تومان اعلام شده که از طریق درگاه اینترنتی بانک‌ها قابل پرداخت است.
کارت ورود به جلسه این آزمون از روز سه‌شنبه ۲۸ خرداد بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار می‌گیرد و آزمون روز جمعه ۳۱ خرداد در شهر تهران برگز
فال روزانه خودتان را در روز دوشنبه ۱۱ آذر ۹۸ و برای اطلاع از اتفاقاتی که در پیش روی خود دارید 
فال روز دوشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۸
فال روزانه دوشنبه یازدهم آذر ماه را برای همه ماه های سال برای شما عزیزان گردآوری کردیم با ما همراه باشید.

ادامه مطلب
کتاب‌های «اشغال؛ تصویر سیزدهم»، «حکمرانی حکیمانه»، «پول، خدا، بچه‌ها» و«هزار و سیصد و هجده ۱۳۱۸» در قالب طرح کتاب خوان خرداد ماه ۱۳۹۸ برای استفاده علاقه‌مندان به کتاب و کتابخوانی معرفی شد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، چهار کتاب «اشغال؛ تصویر سیزدهم» اثر محمدرضا ابوالحسنی از انتشارات روایت فتح، «حکمرانی حکیمانه» اثر مصطفی دلشاد تهرانی از انتشارات دریا، «پول، خدا، بچه‌ها» اثر غلامرضا حیدری
- پیشینه ای از ساعات کاری روزانه
- نمودار لمن : ساعات کار روزانه و جمع خروجی روزانه
- اثرات اضافه کاری روی میزان بیماری
- روند کاهشی زمان کار هفتگی 
- هفنه کاری پنج روزه و چها روزه ،مزیت ها و معایب
- توقف تجدید قوا، مفهوم  و معانی
- انواع توقف های تجدید قوا
نوبت دهی روزانه از ساعت 9 صبح از شنبه تا پنجشنبه
حضور دکتر در مطب: از ساعت 16 عصر تا 21 شب (شنبه تا چهارشنبه) پنجشنبه ها از ساعت 10 صبح تا 14 عصر
تلفن تماس جهت نوبت دهی: 32241757-038
آدرس مطب: خیابان مولوی،پایین تر از کلینیک امام علی (ع)ساختمان اردیبهشت،طبقه 4،واحد2
اگر به صفحه اصلی سایت ملکیما مراجعه کرده باشید، متوجه می شوید تقریبا در میانه صفحه یک نوار آمار از وضعیت جاری وب سایت نمایش داده می شود که شامل سه مقدار مهم آگهی های دریافتی ، آگهی های فعال و میانگین روزانه ثبت آگهی می باشد. اما شاید برای شما سوال باشد که روزانه 24 هزار آگهی چگونه در دسترس شما قرار می گیرند؟
ادامه مطلب
به ‌اطلاع‌ کلیه‌ متقاضیان‌ ثبت‌نام‌ و شرکت‌ در آزمون‌ سراسری‌ سال ١٣٩٨ برای‌ پذیرش در رشته‌های با آزمون در دوره‌های‌ روزانه، نوبت دوم (شبانه)، نیمه‌حضوری، مجازی، پردیس خودگردان دانشگاه‌ها و مؤسسات‌ آموزش‌ عالی، دانشگاه‌ پیام‌ نور (آموزش‌ از راه‌ دور) و مؤسسات‌ آموزش‌ عالی‌ غیرانتفاعی‌ و غیردولتی‌ و همچنین متقاضیان تحصیل در رشته‌های با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی می‌رساند که‌ ثبت‌نام‌ برای‌ شرکت‌ در آزمون‌ مذکور از ام
به ‌اطلاع‌ کلیه داوطلبان متقاضی ثبت‌ نام‌ و شرکت‌ در
آزمون‌ سراسری سال 1398 که در مهلت تعیین شده (از تاریخ 97/11/24 لغایت 97/12/06) موفق به
دریافت کد سوابق تحصیلی نگردیده یا به هر دلیل دیگر نتوانسته‌اند نسبت به
ثبت‌نام در آزمون مذکور اقدام نمایند می رساند، مهلت مجدد برای ثبت‌نام‌ در آزمون‌ مذکور از روز یکشنبه مورخ 97/12/19 تا روز چهارشنبه مورخ 97/12/22 در نظرگرفته شده است . متقاضیانی که در زمان دریافت کد سوابق تحصیلی با مشکل مواجه می شوند هر چه سریعت

گرمابه تاریخی شریفیه متعلق به اوایل دوره پهلوی در تاریخ ۴/۱۱/۹۶ با شماره ۳۱۹۲۲ در فهرست آثار ملی به ثبت رسیده است. این بنا توسط شیخ محمدحسین اصفهانی ساخته شده و همانند حمام‌های دیگر خزینه‌ای و از دهه ۶۰ به دوشی تغییر کرده که تا اواخر دهه هشتاد نیز مورد بهره برداری قرار داشته است.

دکتر امیر ارجمند معاون میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استان قزوین پنجشنبه شب با اعلام این خبر گفت: به دنبال اجرای پروژه‌های مرمتی میراث فرهنگی، صنایع دستی
سلام
امروز تولدمه.
و اول خرداد هم تولد وبلاگم بود. به گمانم 4 ساله شد.
و هشتم خرداد هم سالگرد اولین پیام بود. و نه ساله شد.
خرداد ماه عجیب غریبیه. خیلی شروعها و خیلی پایان ها توی این ماه اتفاق افتاده.
الان که دیگه خبری از امتحان نیست، دوست تَرِش دارم ;)
خلاصه که...
تولدم مبارک

پی نوشت:
امسال هیچ اعلام رسمی در هیچ شبکه ای نکردم. حس بهتریه... حداقل تکلیفت با یه سری آدمها روشن تر میشه :)
خرداد پر حادثه شروع شده است...
- پورشه هایی که می تازند...
-مسئولین سابقی که پیاپی به زن بی گناه و غیر مسلحی شلیک می کنند...
-کارت خوان هایی که گردش میلیاردی دارند..
-و...
-و...
قرار بود چرخ سانتریفیوژ بچرخد و چرخ زندگی مردم هم... اما زندگی مردم را می گیرند و پول آن ها را هم آشکارا می دزدند...
#با‌ـ‌روحانی‌ـ‌تا‌ـ1400!!
ثبت‌نام کنکور سراسری از روز چهارشنبه مورخ 98/11/16 (شانزدهم بهمن ماه‌ 1398) منحصراً از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان به نشانی: www.sanjesh.org آغاز و در روز پنجشنبه مورخ 98/11/24 (بیست و چهارم بهمن ماه‌ 1398) پایان می‌پذیرد؛ لذا داوطلبان می‌توانند در مهلت مقرر برای شرکت در آزمون سراسری سال 1399 ثبت‌نام نمایند.
نحل ثبت نام :ایرانشهرکافی نت فرزاد

پک روزانه
- خمیردندان، مام، آلوئه لیپس- مجموعه ی سه محصول بی نظیر از دوست داشتنی ترین تولیدات فوراور لیوینگ همراه با تخفیف- پرفروش ترین و پرمصرف ترین محصولات طبیعی و موث، که در بطور روزانه و مداوم مورد استفاده قرار میگیرند.

ادامه مطلب
تو تلگرام یه کانالی دیده بودم که محتواش اعلام روزای هفته بود:
امروز چهارشنبه س. 
امروز پنجشنبه س. 
اونموقع مثل خیلی ها گفتم چه مسخره خب، ولی ته ذهنم یه چیزی بهم میگفت نه یه چیزی داره توش، 
امروز که تمام روز منتظر ساعت چهار بودم تا برم کلاس فلسفه و از دست درسا خلاص کنم خودمو(چه خلاصی ای، ملت میرن یه بغلی، یه قدمی، یه سلامی، یه علیکی، منم منتظرم از چاه دربیام برم تو اقیانوس)، وقتی رسیدم اونجا منشی یه نگاه عجیبی بهم انداخت و مجبور شدم خودمو معرفی
سلام علیکمطاعاتتون قبول
به اولین روز از خرداد ماه 1398، خوش اومدید...
خردادی ها، تولدتون مبارک
به قول شاعر:
ماه خرداد بر تو فرخ بادآفرین باد بر مه خرداد
ماه خرداد سالها برای همه ما ماه استرس زائی بوده اما الان دیگه نه...تازه می بینم ماه قشنگیه(لبخند) البته به پای اردیبهشت که نمی رسه و البته هیچ ماهی، اردیبهشت نیست(لبخند)عرض کنم که جواب مسابقه روز قبل:"محبوبترین بندگان در پیشگاه خداوند،
بنده اى است که خداوند به تسلّط بر نفسش او را یارى داده،
پس ا
جهت تشکیل اجتماع مردمی و نیز ایجاد پایگاه ارتباطی با مردم شریف منطقه کنار زمینه پروژه تا شروع پی ریزی ساختمان مسجد، نماز خانه ای احداث می شود.
طبق مصوبه هیئت مؤسسان در تاریخ22  خرداد 98، شروع عملیات احداث نماز خانه از شنبه 25 خرداد خواهد بود.
+ فلش بک --> 4 خرداد 94
+ فلش بک --> 23 فروردین 97
+ اینجا، اکنون، حالا 12 شهریور 97 --> اینجانب دانشجوی دانشگاه روزانه هنر تهران، مقطع کارشناسی ارشد، در انتظار 25 سالگی 
+ شهریور معجزه سازِ من. #عشق_ترین
+ هر غیر ممکنی روزی ممکن میشه! فقط باید بخواهی و تلاش کنی. با تمام وجود و گوشت و خونت! 
+ بخواهید و بدست و بیارید. بدست آوردن حالش هزاار برابر قشنگ تر از خواستنه. 
+ خدایم سپاس 
برای دانلود شبه سوالات نهایی پایه دوازدهم خرداد 98 رشته (تجربی،ریاضی،انسانی) روی لینک زیر بزنید
https://t.me/joinchat/AAAAAFlmaACSR3WLtXQOhA
کانال شبه سوالات نهایی خرداد 98 پایه دوازدهم (تجربی،ریاضی،انسانی)
برای دانلود شبه سوالات امتحان نهایی خرداد 98 وارد کانال شوید
http://t.me/davazdahumi
زمان برگزاری آزمون زبان انگلیسی وزارت علوم ( msrt ) خرداد 1398 به دلیل تغییر زمان کنکور ارشد 98 و همزمانی با آن تغییر یافت . به نقل از سایت مشاوره آزمون های زبان هیوا ، متن اطلاعیه سامانه آزمون زبان MSRT به شرح زیر است ، ضمن ابراز تاسف و همدردی با هموطنان عزیزی که در اثر جاری شده سیل اخیر در بخش هایی از شهرها و استان های کشور دچار آسیب شده اند بدین وسیله به اطلاع داوطلبان می رساند به علت تغییر تاریخ آزمون سراسری کارشناسی ارشد به تاریخ های 23 و 24 خرداد آز
1⃣تمدید بخشودگی جرائم مالیاتی قابل بخشش در اسفند سال ۹۸ ( تولیدی ها ۹۰ درصد و سایر مودیان ۸۰ درصد ) تا پایان خرداد ۱۳۹۹
2⃣چنانچه برگ مالیات قطعی مودیان از ۱۲ بهمن ۹۸ به بعد ابلاغ شود و مودی نسبت به پرداخت مالیات و جرائم غیرقابل بخشش تا پایان خرداد ۱۳۹۹ اقدام نماید ، مشمول بخشودگی ۱۰۰ درصدی جرائم خواهد بود
3⃣لغو هیات های حل اختلاف مالیاتی در بخش اشخاص حقیقی ( همه ی منابع ) تا پایان سال ۱۳۹۸ و ادامه جلسات به سال ۱۳۹۹ موکول می گردد
ادامه مطلب
در ۱۹ خرداد ۹۴ بهرام نورایی آلبوم اشتباه خوب رو توئیت کرد. تا اینکه در ۲۶ خرداد اعلام کرد که آلبوم اشتباهخوب با ۱۶ آهنگ و آهنگسازی مهدیار آقاجانی در ۱۳ تیر ۹۴ منتشر خواهد شد آلبوم برای فروش در آمازون قرار گرفته این آلبوم یکی از بهترین و بزرگترین آلبوم های موسیقی رپ فارسی است است،که شبیه به یک فیلم نامه می باشد و دارای چند بخش و یک استایل چند بعدی است.
گروه اول (کلاس ساعت 14 الی 16 روز پنجشنبه):
* گروه دوم هم در ادامه همین لیست آمده است
اصغری: 12 و 13
بارانی: 14 و 15
پاشایی: 16 و 17
پروانه: 18 و 19
توتون شناس: 20 و 21
جهان: 22 و 23
جوراب باف: 24 و 25
سرباز: 26 و 27
صادقی: 28 و 29
صدیق فرد: 30 و 31
عباسی: 32 و 33
فلاحت: 34 و 35
کاکه رشی: 36 و 37
مرادبگی: 38 و 39
مسلمی: 40 و 41
مغفرت جو: 42 و 43
منوری: 44 و 45

گروه دوم (ساعت 16 تا 18 روز پنجشنبه):
اولاد غفاری:7 و 8
باباپور:9 و 10
پوری:12 و 13
پیروزی فرد: 14 و 15
تبرک:16 و 17
حسن پور: 18 و 19
خضری پریسا: 20 و 21
خضری شادی: 22
کتاب‌های «اشغال؛ تصویر سیزدهم»، «حکمرانی حکیمانه»، «پول، خدا، بچه‌ها» و«هزار و سیصد و هجده ۱۳۱۸» در قالب طرح کتاب خوان خرداد ماه ۱۳۹۸ برای استفاده علاقه‌مندان به کتاب و کتابخوانی معرفی شد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، چهار کتاب «اشغال؛ تصویر سیزدهم» اثر محمدرضا ابوالحسنی از انتشارات روایت فتح، «حکمرانی حکیمانه» اثر مصطفی دلشاد تهرانی از انتشارات دریا، «پول، خدا، بچه‌ها» اثر غلامرضا حیدری ابهری از انت

فال روزانه دوشنبه 20 خرداد 1398

فال
روز متولدین فروردین: امروز نمی توانید کمکی بکنید اما هر ایده جزئی را به
یک دنیا احتمال تبدیل می کنید. شما توانایی خارق العاده ای برای دیدن کل
گیتی در هر قطعه از خاک آن دارید . با اینکه بیشتر از قبل دارید به آن می
رسید اما هنوز به هدف خود دست پیدا نکرده اید . اما نگران نباشید ، تلاش
زیاد می تواند فرصتهایی را برای شما بوجود بیاورد و منجر به تحقق هدفتان
بشود.

فال روز متولدین اردیبهشت: مهم نیست که
چقدر سرسخ
به گزارش ایرنا محمدحسین شوشتری  تو این باره گفت: «وزش این زننده نفخ سبب کاهش دمای هوا هنگام روزهای چهارشنبه و پنجشنبه تا ۳ درجه در استان تهرانخواهد شد.» این ممیز سازمان هواشناسی اظهارداشت: «هرچند که فردا و پس فردا دمای محیط در استان تهران کاهش می یابد، اما از اواخر روز پنجشنبه دمای هوا درون استان تهران مجددا روانی افزایشی خواهد داشت.» به پیش بینی موسسه هواشناسی ناحیه طی دو روز آینده، بوسیله ویژه تو ساعات بعدازظهر و اوایل شب، شاهد رگبار مو
پنجشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت: 23:20
توسط:حامد مرتضایی کیا
Sepas az weblog khubetan

با سلام خدمت همکار محترم
از لطف شما همکار محترم که روابط عمومی منطقه مرند هستید سپاس گزارم از اینکه در دنیای مجازی توانسته ایم مشکلات همکاران را به حداقل برسانیم خدا را شاکریم ایجاد فضای مجازی با اینهمه همکار با تجربه قدم بسیار بزرگی می باشد الان هیچ همکاری در هیچ مدرسه به چه کنم دچار نمی باشد وظیفه همه همکاران اطلاع رسانی کانال ها -وبلاگها به سایر همکاران می باشد و در این مو
ممکن است شما از آن دسته کسانی باشید که تلاش می‌کنید هر روز غذای سالم بخورید و حتما ورزش کنید. اما حفظ سلامتی فقط با تعویض چیزبرگر با سالاد و ۳۰ دقیقه ورزش با اسکی فضایی ممکن نیست. بخشی از سلامتی شما به عادت‌های روزانه‌ای که دارید مربوط است.
ممکن است عادت‌های روزانه شما در روند سلامتتان اختلال ایجاد کنند با این حال شما از آن‌ها آگاه نباشید. در زیر بعضی از عادت‌هایی که ممکن است بر سلامتتان تاثیر داشته باشند را بخوانید.
ادامه مطلب
خردادِ پر حادثه، خردادِ پُر شور، خردادِ پر خاطره...
ماهِ خاطرات، خردادِ مُخاطرات، خرداد‌ِ خونِ دل... خرداد که می‌‌رسد، دل پَر می‌‌کشد به روزهای پُر امید، روزهای پُر نشاط، پَر می‌‌کشد به آسمانِ رویا، رویای آزادی. دل پر می کشد به هوایی که قرار بود نفس کشیدن آسان‌‌تر باشد...
روزهای جَدَل برای جامعه ی مدنی. روزهای میتینگ‌‌های سیاسی، لبخندهای مرموزِ دموکراسی، گریه های از سرِ شوق، خنده‌‌های از سر ذوق...
روزنامه‌‌های دوم خردادی، شهیدانِ را
به گزارش ایرنا محمدحسین شوشتری  در این باره گفت: «وزش این نوک تیز جریان هوا سبب کاهش دمای فضا طی روزهای چهارشنبه و پنجشنبه تا ۳ درجه درون استان تهرانخواهد شد.» این کارشناس سازمان هواشناسی اظهارداشت: «هرچند که فردا و پس فردا دمای محیط در استان تهران کاهش می یابد، ولی از اواخر روز پنجشنبه دمای محیط تو استان تهران مجددا قضیه افزایشی خواهد داشت.» به پیش بینی سازمان هواشناسی کشور طی دو روز آینده، بوسیله ویژه درون ساعات بعدازظهر و اوایل شب، شاه
این روز‌ها با مصرف روزانه منابع غذایی ویتامین C مانند مصرف سبزی و سالاد همراه با غذا، میوه‌های حاوی ویتامین C مثل پرتقال، نارنگی، لیموشیرین، کیوی و سبزی‌هایی مثل انواع کلم، گل کلم، شلغم، فلفل سبز و فلفل دلمه‌ای می‌توان مانع از ابتلا به بیماری شد.
با مصرف روزانه یک عدد پرتقال یا دو عدد نارنگی ویتامین C مورد نیاز روزانه بدن تأمین می‌شود. هویج و کدوحلوایی و سبزی‌های سبز تیره مثل اسفناج، برگ چغندر وبرگ‌های تیره رنگ کاهو هم از منابع خوب ویتا
مهلت مجدد ثبت نام برای داوطلبان کنکور ۹۹ از امروز۱۲ اسفندماه به صورت اینترنتی در سایت سازمان سنجش آغاز شد و داوطلبان تا روز پنجشنبه ۱۵ اسفند ۹۸ فرصت دارند در این آزمون ثبت نام کنند.
به گزارش مهر، به منظور همراهی با آن دسته از داوطلبان متقاضی شرکت در کنکور سراسری سال ۱۳۹۹ رشته‌های با آزمون دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی که در مهلت ۱۶ تا ۲۷ بهمن ۹۸ موفق به ثبت نام نشدند، مهلت مجدد برای ثبت نام در نظر گرفته شد.
ثبت نام کنکور سراسری سال ۱۳۹۹ برا
این عکس خانه و ماشین من است . 
من این خانه رو از اسفند سال 1395 شروع به ساخت کردم و حالا در اواخر سال 1397 کاملاً تکمیل شده و در دیماه 1397 هم این ماشین پراید رو صفر خریدم به مبلغ 36 میلیون تومان . الان هم که این مطلب رو نوشتم روز 6 فروردین ماه 1398 هست و 23 خرداد 1398 یعنی تقریباً کمتر از سه ماه دیگه مراسم عروسی دارم و چند هفته هست که تالار رزرو کردم .
بورس
شرکت بورس تهران از برنامه افزایش سرمایه ۳۳ درصدی از دو محل سود و اندوخته خبر داد .افق کوروشفروشگاه های زنجیره ای افق کوروش صورت های مالی حسابرسی شده ۱۲ ماهه سال
گذشته را منتشر و رشد ۳۳۶ درصدی سود را نسبت به مدت مشابه سال قبل به ثبت
رساند.
غویتا
شرکت ویتانا که سال ۸۷ به دلیل عدم رعایت مقررات ناشران از بورس کارت
قرمز گرفت و با توجه به تغییر مالکیت و سیاست‌های اصلاحی، ۲۴ دی سال ۹۶ در
تابلوی پایه فرابورس درج و از خرداد سال گذشته نیز سهام آ
بعد از:

8 شهریور 97 که توسط شرکت بیان به مناسبت  عید غدیر هدیه ای اعتباری به کاربران بیان تعلق گرفت..
30 اردیبهشت 98 و نامه بنفش من به مدیر بیان
17 خرداد 98 و پویش درخواست از «بیان» برای توسعه خدمات «بلاگ»
29 خرداد98 و دعوت به جلسه مدیر بیان با جمعی از بلاگرها
31 خرداد 98 که دیدار برخی از بلاگرها با آقای علی قدیری مدیر بیان صورت گرفت وایشان گفته بودند:

" رسم ما ایرانی هاست که کوزه گر باید از کوزه شکسته آب بخورد ولی قول دادند که وبلاگ بیان را بیشتر از قب

پنجشنبه شب:
این هفته اصلا بیرون نرفتم که ی هوایی بخورم
با اینکه بسی دلم بیرون می خواست
شنبه با امید بیرون بودم
دوشنبه عصر با علی دانشگاه
سه شنبه صبح با استاد جان دانشگاه
و بقیه تایم این هفته رو خونه بودم
کلی کار داشتم برای انجام
دیگه با استراحت های کوتاهی که بین کارها به خودم دادم
خودم رو کشوندم تا پنجشنبه شب
الان خونه تمیز شده و برق میزنه
کارهای نظافت تمام
فقط مونده ظرف های غذا رو مرتب کنم
ی سری کار رو گذاشتم فردا صبح انجام بدم
پشت کتفم حساب
بسمه تعالی
✅با آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه همشهریان گرامی در ماه پرفیض رمضان به اطلاع میرساند مراسم تکریم و معارفه فرماندهی حوزه مقاومت بسیج امام سجاد(ع) فرادنبه 
پنجشنبه مورخه 26/2/1398 راس ساعت 9 صبح در محل مسجد حضرت قمربنی هاشم(ع) برگزار میگردد.
به نقل از روزنامه های داخلی کشور ، اینترنت جهانی  در شب جمعه  در دسترس عموم قرار خواهد گرفت.
چندی پیش با توجه به بالا رفتن نرخ سوخت  مصرفی از سوی مقامات دولت جمهوری اسلامی ایران  ، که موجب اعتراضات شدید جمعی از هموطنانمان  عزیزمان در شهر های مختلف شد  ، و از طرفی شایعه پراکنی های متعدد شبکه ها و رسانه های غربی ، اینترنت جهانی در ایران قطع گردید . اما حال با توجه به آرام شدن جو داخلی ، بنا به گفته چندی از روزنامه های داخلی اینترنت جهانی در  س
قرار نبود دوم خرداد اینقدر غمگین باشه، منظورم اینه قرار نبود با سالگردش غمگین‌تر شیم،‌ قرار بود حال‌مون توی سالگردش بهتر باشه،‌ توی تقویم ببینیمش و بخندیم... حیف!متولدین خرداد ۷۶ الان ۲۲ سال‌شونه و در آستانه کسب مدرک کارشناسی هستن؛ یه سری شون ازدواج کردن و حتی بعضیاشون بچه دارن... این موقع‌ها آدم می‌فهمه چقدر پیر شده.بعد از مدت‌ها کتابخونه رو‌ مرتب کردیم. با گرون شدن کاغذ فهمیدیم‌ باید خیلی بیشتر قدر کتاب‌هامون رو بدونیم. و من کلی کتا
شکارچی پهپاد آمریکایی به نمایش درآمد/درج «کیل‌ مارک» به‌روی سامانه +عکس
تسنیم نوشت:سامانه موشکی پدافند هوایی سوم خرداد که در تاریخ ۳۰ خرداد سال جاری موفق به سرنگونی پهپاد پیشرفته آمریکایی MQ-۴ در تنگه هرمز شده بود، در نمایشگاه باغ‌موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس به‌نمایش گذاشته شد.

ادامه مطلب
داشتم کمد لباسامو تمیز میکردم یه چیز مدال مانند شبیه این چیزایی ک سر آستین یا گوشه پایین مانتو میدوزن پیدا کردم خیلیییی عجیب بود تا به حال ندیده بودمش و در کل کلی سوپرایز شدم روش نوشته بود gemeni یعنی جوزا یا خرداد خودمون پشتشم نوشته اینتلیجنت با نماد ماه جوزا سوپرایزش اینجاس ک من خرداد بدنیا اومدم عجیب نیس؟مطمئنم ک واسه هیچ کدوم لباسام نیس از کجا اومده خدا عالمه:)هنوزم ک بش نگاه میکنم مث یه سکه ی شانس تو فیلما میمونه برام عجیب و جذاب محسور کنن
باسلام خدمت همگی چند روز بود نبودم دلیلش این است که داشتم امتحانات مستمر خرداد رو می دادم. خیلی خوشحالم چون امتحانات مستمر خرداد رو به خوبی پشت سر هم گذارندم اما اگر توجه کرده باشید در پست قبلی گفتم که 90 درصد امتحانات از سایت قلم چی است یعنی همه مدرسه می دونستند و می رفتند دانلود می کردند ولی من هیچ وقت این کار رو نکردم چون همه این ها در خرداد با مشکل مواجه می شوند و نمی توانند همه درس ها رو بخونن اتفاقا من هم در کلاس و هم در زنگ های تفریح کتاب ت
بنا بر قول و قرارهامون در پست یوهورا پنجشنبه داستانا رو میذارم رمزشم اونایی میگیرن که داستان مینویسن (این اقتدارو از آقای مدیر یاد گرفتم)
الان تا پنجشنبه شب وقت دارید اگه زنده بمونم اون روز میذارمشون داستان خودمم همینطور
بعدا گلایه نشنوم تا وقت هست شرکت کنید

بسیاری از بانوان برای آن که لباس زیرشان
تمیز و خشک بماند، هر روز غیر از زمان قاعدگی، از پد روزانه استفاده می
کنند. اما استفاده هر روز از این پدها می تواند مشکلاتی را به همراه داشته
باشد. در این مطلب خانومانه می خواهیم به بیان این مشکلات از نظر پزشکی بپردازیم.

ادامه مطلب
shirazart.blog.ir 
* برنامه ریزی کنکور کارشناسی هنر به صورت هر هفته یک برنامه از شنبه تا پنجشنبه صبح و پنجشنبه ها بعدالظهر آزمون 
* برنامه و آزمون به صورت اینترنتی و غیر حضوری است و هر یک ماه و نیم آزمون حضوری ( جهت کمتر گرفته شده وقت دانش آموزان کنکوری )
* هر هفته تصاویر و سوالهایی را همراه با برنامه داده می شود که در آزمونهای آخر هفته از آنها هم استفاده می شود .
* برنامه ریزی توسط زهرا جوکار : مدرس دانشگاههای هنر ، کنکور و دیباگران انجام می شود .با سابقه
سفر آگاهی ست...✅ تور دو روزه به شهر تالابی ایران ✨بندر خمیر✨سفری مسئولانه به طبیعت بکر منطقه حفاظت شده حرا و تالاب بین المللی خور خوران
⏰رفت: پنجشنبه ۲۸ آذر ساعت ۱۳:۰۰ از بندرعباس.⏰برگشت: جمعه ۲۹ آذر حدود ساعت ۲۰:۰۰ رسیدن به بندرعباس.
ادامه مطلب
دانلود سوالات ریاضی هشتم خرداد 97-98
در این مطلب از وبلاگ براتون سوالات امتحان ریاضی یکی از مدارس اصفهان رو آماده کردم که سوالات خوبیه و می تونید در ادامه مطلب دانلود کنید.
جهت دانلود روی لینک زیر کلیک کنید.
حجم: 535 کیلوبایت

دانلود

امیدوارم نمونه سوالات خوبی باشه براتون.
پک روزانه
- خمیردندان، مام، آلوئه لیپس- مجموعه ی سه محصول بی نظیر از دوست داشتنی ترین تولیدات فوراور لیوینگ همراه با تخفیف- پرفروش ترین و پرمصرف ترین محصولات طبیعی و موث، که در بطور روزانه و مداوم مورد استفاده قرار میگیرند.
Daily Pack
پیشنهاد ما برای امروز، گروه سه تایی، از بهترین، محبوب ترین و پرکاربرد ترین محصولات فورارولیوینگ. برای داشتن روزی شادوعطراگین:
این پک شامل:
خمیردندان آلوئه برایت با بوی خنک نعناع، که بهترین خمیردندان دنیا نیز لقب گ
نام: عطر
امتیاز MDL: 8.1 از میانگین رای 1,437 نفر
ژانرها: خانوادگی، عاشقانه، فانتزی، کمدی
شبکه: KBS2
تعداد قسمت ها: 32
روزهای پخش: دوشنبه, سه شنبه
تاریخ پخش: ۱۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۱ مرداد ۱۳۹۸
کارگردان: Kim Sang Hwi
ادامه مطلب
 سوالی که هر پنجشنبه  جمعه از صد در صد آدم هایی که میبینم می شنوم
چه خبر دکتر؟
من هم خب متناسب با هر کسی که سوال رو می پرسه یه سری خاطرات از دانشگاه و خوابگاه تعریف می کنم
دوست دارم جواب این سوال را در یک مجموعه به هم پیوسته در وبلاگ که شامل خاطره های ماندگار در دانشگاه و خوابگاه براش می شود قرار بدهم

ادامه مطلب
ثبت‌ نام آزمون زبان msrt خرداد ماه 98 ، از ساعت 14 روز یکشنبه ۲۲ اردیبهشت آغاز شده و تا روز یکشنبه ۲۹ اردیبهشت‌ ماه ادامه خواهد داشت . به نقل از سایت مشاوره آزمون های زبان هیوا ، آزمون MSRT خرداد ماه 98 در روز سه شنبه 21 خرداد در شهرهای تهران ، تبریز ، بابلسر ، بیرجند ، اصفهان ، اراک ، اردبیل ، اهواز ، ایلام ، رشت ، زاهدان ، خرم‌ آباد ، سنندج ، شیراز ، کرمان ، کرمانشاه ، کیش ، قم ، قزوین ، گرگان ، مشهد ، یزد ، همدان برگزار خواهد شد . این آزمون برای دانشجوی
تعطیلی مدارس 17 بهمن 98 پنجشنبه
در شبکه‌های اجتماعی در رابطه با تعطیلی مدارس 17 بهمن 98 شایعه شده است به دلیل بارش برف و باران و آلودگی هوا در تهران و سایر استان‌ها مدارس فردا پنجشنبه 17 بهمن 1398 تعطیل می‌باشند.

به گزارش خبرینو؛  در شبکه‌های اجتماعی شایعه شده است به دلیل بارش برف و باران و آلودگی در تهران و سایر استان‌ها مدارس فردا پنجشنبه 17 بهمن 1398 تعطیل می‌باشند. / هنوز صحت این خبر تائید نشده است.
در صورتی که آموزش و پرورش مدارس هر شهری را ت
الان پنجشنبه به وقت ایران است...
الان حتما میگویید مگر پنجشنبه به وقت ایران دارد؟؟. این عجیبگوییها عادت من است و قصد توهین به مخاظب را ندارم،
گفتم همین اول این را بگویم که مشکلی پیش نیاید.
من کتاب میخوانم و علاقهمند به فلسفه هستم. مدتی است افکارم دچار بینظمی شده و فکر کردم که میتوانم با نوشتن کمی بهشان نظم بدهم.
برای همین وبلاگ را انتخاب کردم و ازقضا نوبت blog.ir شد. 
این را هم بگویم که احتمال نادرستی املایی در متون من وجود دارد و امیدواردم این موض
ارتباط با خدا (نماز با توجه، قرائت قرآن) ترک نشود.
دادن داروهای حسنا در اولویت است.
وقت روزانه برای صحبت با همسر (حداقل 10 دقیقه)
وقت روزانه برای بازی با حسنا (حداقل نیم ساعت)
وقت روزانه برای کمک در کارهای خانه (حداقل 10 دقیقه)
تعطیلی پنجشنبه‌ها به ضرر اقتصاد کشور است
احمد امیرآبادی فراهانی عضو هیئت رئیسه مجلس ، با اشاره به طرح تعطیلی روزهای پنجشنبه، گفت:‌ ابتدا باید هدف از این طرح و تعطیلی روز‌های پنجشنبه را در مجلس بررسی کرد، اگر هدف از آن رونق اقتصادی باشد، با توجه به تجارت خاصی و ارتباطات با بانک‌های سایر کشور‌ها نفعی از لحاظ اقتصادی ندارد.
ادامه مطلب
فال روزانه شنبه 25 خرداد 1398

فال روزانه شنبه 25 خرداد 1398

فال
روز متولدین فروردین: شما امروز راحت‌تر هستید کارهایی را انجام دهید که
برایتان بیشترین اهمیت را دارند. به جای تلاش کردن برای تعیین کردن دقیق
نیازهای دیگران، شما می‌توانید این کار را برعکس انجام دهید. اما خودخواه
بودن باعث می‌شود که به هدفتان نزدیک نشوید. به خاطر منتظر بودن برای وارد
شدن موج جدیدی از انرژی از انجام دادن کارهایی که توانایی آنها را دارید
نهراسید.

فال روز متولدی
فال روزانه متولدین فروردین ماه
شما به مسیر جدید خود اطمینان ندارید، اما بعید به نظر می‌رسد که حرکت خود را متوقف کرده یا فکر خود را تغییر دهید. شما یک بار که کاری را شروع کنید، با تمام وجود تلاش می‌کنید آن کار را به انتها برسانید. اما استراتژی شما به آن اندازه که پیش بینی کرده‌اید درست عمل نمی‌کند. از چی می‌ترسید؟! بخش مهمی‌ از برنامه‌هایتان را اصلاح کرده و و دوباره تلاش کنید.
ادامه مطلب
کتاب های طرح کتاب‌خوان خرداد ماه ۱۳۹۸ معرفی شد
کتاب‌های
«اشغال؛ تصویر سیزدهم»، «حکمرانی حکیمانه»، «پول، خدا، بچه‌ها» و«هزار و
سیصد و هجده ۱۳۱۸» در قالب طرح کتاب خوان خرداد ماه ۱۳۹۸ برای استفاده
علاقه‌مندان به کتاب و کتابخوانی معرفی شد.
به
گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، چهار کتاب
«اشغال؛ تصویر سیزدهم» اثر محمدرضا ابوالحسنی از انتشارات روایت فتح،
«حکمرانی حکیمانه» اثر مصطفی دلشاد تهرانی از انتشارات دریا،
باسلام خدمت همگی چند روز بود نبودم دلیلش این است که داشتم امتحانات مستمر خرداد رو می دادم. خیلی خوشحالم چون امتحانات مستمر خرداد رو به خوبی پشت سر هم گذارندم اما اگر توجه کرده باشید در پست قبلی گفتم که 90 درصد امتحانات از سایت قلم چی است یعنی همه مدرسه می دونستند و می رفتند دانلود می کردند ولی من هیچ وقت این کار رو نکردم چون همه این ها در خرداد با مشکل مواجه می شوند و نمی توانند همه درس ها رو بخونن اتفاقا من هم در کلاس و هم در زنگ های تفریح کتاب ت
فیلم جدید زهرمارفیلم زهرمار به کارگردانی سیدجواد رضویان در سال 1398 ایجاد شده است . این فیلم محصول کشور‌ایران و در ژانر کمدی و خانوادگی میباشد . در‌این فیلم شبنم مقدمی , سیامک انصاری و شقایق فراهانی به هنرمندی پرداخته‌اند .نمایش فیلم در یک برهه در خرداد ماه ۹۸ کنسل و بلیت فروشی آن لغو شده بود . مداح به تصویر کشیده شده در فیلم و گریم آن شباهت متعددی با سعید حدادیان دارااستحاج حشمت تهرانی ( سیامک انصاری ) یک مداح شناخته شده است 
پیرو انتشار جداول حاوی برنامه زمانی و تاریخ ثبت نام و برگزاری آزمونهای سراسری این سازمان در تاریخ های 98/07/23 و 98/12/25 به اطلاع کلیه متقاضیان آزمونهای سراسری سال 1399 می‌رساند به منظور مساعدت و همراهی با داوطلبان عزیز، و همچنین براساس جلسه مورخ 99/02/14 ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا، تاریخ برگزاری آزمونهای سراسری سال 1399 این سازمان به شرح جدول زیر مورد تصویب قرار گرفت.
لذا داوطلبان لازم است با توجه به تاریخ های اعلام شده و همچنین مندرجات اطلاعیه‌ها
نام: یک نوجوان فصل دوم
امتیاز MDL: 8.4 از میانگین رای 730 نفر
ژانرها: جوانان، درام، دوستانه، عاشقانه، کمدی، مدرسه ای
شبکه: Naver TV Cast، vLive
تعداد قسمت ها: 20
روزهای پخش: پنجشنبه, یکشنبه
تاریخ پخش: ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۶ تیر ۱۳۹۸
ادامه مطلب
پنجشنبه 26 اردیبهشت ماه وعده دیدار ما در یک #میهمانی_ویژه 
دعوتید به
صد و بیست و سومین اجرای تئاتر #جابر 
#ویژه_بانوان 
#قم
#رزرو_پیامکی_الزامی_ست. 
(به خاطر مشخص شدن تعداد میهمانان در ضیافت افطار) 
ارسال پیامک حاوی نام و تعداد افراد به شماره
09190506016 
ادامه مطلب
سفر آگاهی ست...✅ تور دو روزه به شهر تالابی ایران ✨بندر خمیر✨سفری مسئولانه به طبیعت بکر منطقه حفاظت شده حرا و تالاب بین المللی خور خوران
⏰رفت: پنجشنبه ۲۸ آذر ساعت ۱۳:۰۰ از بندرعباس.⏰برگشت: جمعه ۲۹ آذر حدود ساعت ۲۰:۰۰ رسیدن به بندرعباس.
ادامه مطلب

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها